• Головна
  • Спорт
  • Мукачівець Сергій Расчупкін став чемпіоном України з бігу вгору

Мукачівець Сергій Расчупкін став чемпіоном України з бігу вгору

30 липня у Ворохті (Івано-Франківська обл.), в мальовничому куточку українських Карпат відбувся особисто-командний чемпіонат України з гірського бігу вгору. У змаганнях брали участь збірні команди з 9-ти регіонів України.

Сама Ворохта знаходиться у гірській долині на висоті 850 метрів над рівнем моря. Чоловіки змагалися на дистанції 12 км (біговий підйом висоти – 1200 метрів), а фінішувати їм довелося вже на висоті 2050 метрів над рівнем моря. Перемогу тут здобув Сергій Расчупкін з Мукачево, який на фініші показав час 58 хвилин 55 секунд, – констатує Федерація легкої атлетики України.

– Є гірський біг вгору і з гори, і є просто вгору. Я полюбляю саме біг вгору, – розповів після фінішу Сергій. – Добре підготувався, другий учасник – Володимир Юрчук з Івано-Франківська – відстав на 1 хвилину. Звичайно, я радий. Тепер треба готуватися до чемпіонату світу, який відбудеться у вересні Болгарії.

У жінок не було рівних Оксані Угринчук з Івано-Франківщини, котра подолала дистанцію 8 км за 50 хвилин 30 секунд.