• Instagram 14 300+
  • Viber 18 800+
  • На Мукачівщині відбулись треті за ліком змагання у форматі "апхіл"

На Мукачівщині відбулись треті за ліком змагання у форматі "апхіл"

Вчора відбулися велозмагання "Col de Kuchava" – це вже треті за ліком змагання у форматі "апхіл" (гонка в гору) у Мукачівському районі, після цьогорічного міні-апхіл "The Red Hill: Race to the Wild Boars" та тогорічного апхіл "Сент-Міклош".

"Як і очікувалося, основна боротьба розгорнулася у категорії чоловіків 16-40 рр., а саме – між спортсменами Слава Марк, Олександр Касьянов та Вася Морозов, які й посіли відповідні призові місця з блискавичними результатами – 8 хв. 34 секунди (рекорд траси серед чоловіків), 8 хвилин та 11 хвилин 17 секунд", – йдеться в дописі "Асоціація велосипедистів Мукачева".

"Приємно здивували й представники старшої вікової групи: Віталій Маляр та Таран Андрій з результатами 13:25 та 13:36 відповідно.

Наймолодший учасник змагань, Олег Маркулинець, також впевнено подолав дистанцію в 3 км, що між селами Великий Коропець та Кучава, за 16 з половиною хвилин.

Несподівано швидко фінішував й Назарій Герасимчук, зважаючи на особливості свого велосипеду.

Серед жінок молодшої групи перше місце впевнено посіла Ірина Пренделович, з результатом 17:22 (рекорд траси серед жінок).

Учасників змагань на фініші зустрічали бурхливими оплесками місцеві велоаматори та вболівальники.

Варто додати, що в планах організаторів наступного року започаткувати звання "Горний король" для призерів цих та наступних апхілів.