• Telegram 11 700+
  • Instagram 14 300+
  • Viber 18 800+
  • Закарпатські орієнтувальники повернулись з чемпіонату України з п’ятьма медалями

На чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях, що наприкінці вересня проходив у місті Суми, Закарпаття представляла збірна команда, складена з тренерів і вихованців обласного центру туризму і спорту учнівської молоді та Мукачівського центру позашкільної освіти.

У змаганнях взяли участь 374 спортсмени, які представляли 23 команди з 18 областей України. Програма чемпіонату включала дві спринтерські дистанції на різних типах місцевості, змагання на середній дистанції з мас-старту та чотириетапну естафету.

Медалі для збірної Закарпаття у своїх вікових категоріях вибороли мукачівці Ніна Расчупкіна (тричі фінішувала першою), Олександр (“срібло” у масстарті) та Катерина Цепурдеї (“бронза” у спринті).

Відмінно виступили і інші представники Мукачева. У молодших вікових категоріях, де виступали по 30-40 учасників, з хорошими результатами фінішували гімназисти Ніна Цепурдей (4 місце), Яна Брунцвик (8 місце) і Владислав Цепурдей (11 місце) та Валерія Смочко із ЗОШ №2 (9 місце), а також учні Ужгородської ЗОШ №2 Денис Кононов і Андрій Василина (відповідно 8 та 9 місця).

Тими ж днями у Києві на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на велосипедах бронзовим призером у багатоборстві став вихованець Мукачівського клубу “Товариш” майстер спорту Олександр Касьянов.