Закарпатці вибороли нагороди чемпіонату Європи з пауерліфтингу в Угорщині

Спорт  24 жовтня 2016 року, 21:03 1276 ФОТО

24 жовтня 2016 року закарпатські силачі повернулись з міста Серенч (Угорщина), де протягом останніх трьох днів брали участь у чемпіонаті Європи з пауерліфтингу. Семеро спортсменів брали участь у чотирьох видах силового спорту і кожен виходив на п’єдестал. Зокрема, Іван Черепаня побив рекорд змагань зі станової тяги, а Іван Палюк тричі побив рекорд світу серед ветеранів з жиму лежачи.

Закарпатська команда змагалась у Кубку Європи з пауерліфтингу, де брало участь більше 400 спортсменів з десятка країн Європи. На чолі команди був досвідчений спортсмен Сергій Варга, що попри серйозні проблеми зі здоров’ям та отриману травму в ході змагань, все ж виборов друге місце, набравши в сумі 675 кг (255 кг – присід, 170 – жим, 250 - тяга).

«Через проблеми зі здоровям втратив 5 кг безпосередньо перед виїздом на змагання, що значно понизило показники в жимі. Також прикро, що отримав травму при першому ж виході на поміст. Проте, ми задоволені результатом змагань, оскільки всі повернулись із медалями. А двоє наших спортсменів встановили нові рекорди», – резюмує Сергій Варга.

Значним досягненням є побиття світового рекорду закарпатським ветераном 66-річним Іваном Палюком, що в жиму лежачи без екіпірування побив рекорд в 130 кг. Тричі збільшуючи вагу на 10 кг силач встановив рекорд в 160 кг.

Рекорд змагань та найвище місце на п’єдесталі в абсолюті здобув Іван Черепаня, який в становій тязі без екіпіровки підкорив вагу в 340 кг.  

Наші спортсмени тримали планку впродовж всіх змагань. Силачі показали наступні результати:

– Валерій Марушка – перше місце 160 кг жим лежачи в екіпіруванні;

– Владислав Кацебо – друге місце 150 кг жим лежачи без екіпірування;

– Олександр Мигович – третій в абсолюті серед ветеранів 230 кг – присід, 155 кг – жим, 245 кг – тяга – пауерліфтинг без екіпірування;

– Денис Клованич – друге місце 132,5 кг  жим лежачи без екіпірування.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0