• Telegram 10 900+
  • Instagram 14 400+
  • Viber 16 200+

У Хусті відбувся масштабний боксерський турнір

29-30 жовтня, у Хусті відбувся VIII турнір з боксу на честь вшанування пам’яті Володимира Тунаєва. До міста над Тисою з’їхалися 86 боксерів з Мукачева, Ужгорода, Рахова, Чопа, Сваляви,Тячева та Хуста у віковій категорії від від 8 до 17 років, які боролися ща першість у 26 вагових категоріях.

Віце-президент Федерації боксу Закарпатської області Ігор Замятін, який керував роботою суддівської команди, відзначив, що рівень боксу у всіх районах Закарпаття постійно зростає. Про це свідчать результати виступів закарпатських боксерів за межами нашого краю, – зазначає Федерація боксу Закарпаття.

Призові місця після 43 боїв боксери розподілили наступним чином:

– третє загально командне місце посіла команда міста з Рахова: у них 9 фіналістів, серед яких 6 чемпіонів;

– друге місце посіла команда з Мукачева: тринадцять фіналістів із них 9 – золотих;

– першими стали господарі – хустяни: 19 фіналістів (7 – золотих, 12 –срібних нагород).

Невелика, але потужна команда Ужгорода привезла додому 3 золоті та 1 срібну медалі. Фахівцям боксу, організаторам турніру, вболівальникам надовго запам’ятаються бої за участю ужгородців Олександра Гаджібекова, Даніеля Лошака, Артура Гече, рахівчан Василя Рошташа, Арсенія Вознюка, Василя Попадича, Петра Бандусяка,чопівця Андрія Ковача, мукачівців Артура Шкриби, Олександра Левченка, Максима Негребова, Ярослава Кіша, Володимира Васьо, Адальберта Понго, Крістіана Голинського, Артура Йовнаша, Антона Шкриби та хустян Олега Гаврило, Михайла Попадинця, Василя Холода, Томаша Ровжи, Дениса Перегинця.