У Дубовому пройшов міжнародний турнір з настільного тенісу пам’яті Д.Подольського

Спорт  8 листопада 2016 року, 10:08 1100 ФОТО

У суботу, 5 жовтня, у спортзалі Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов традиційний Міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок пам’яті  Д. Подольського». Захід пройшов за підтримки народного депутата України Василя Петьовки. 

За першість в індивідуальних поєдинках боролись 22 спортсменів з Тячева, Дубового, Буштина, Солотвина, Бедевлі та Рахова. Серед них – медики, учителі, державні службовці та громадські активісти. 

Відкрив спортивне дійство організатор турніру, вчитель Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іван Максимчук. Привітав спортсменів від імені Василя Петьовки та побажав їм перемоги й представник народного депутата України  Василь Чендей. З вітальними словами також виступили вчитель фізичної культури Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 Степан Монич  та голова профспілки працівників охорони здоров’я району Василь Йовдій.  

У безкомпромісній боротьбі тенісисти показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м’яч та прораховувати удари. Зокрема, показавши видовищну та професійну гру, впевнену перемогу у категорії від 30 до 49 років здобув Олександр Шелемба, друге місце – Василь Йовдій, а третю сходинку посів – Василь Крегул.

У категорії від 50 до 59 років місця розподілились наступним чином – перше місце – Данієла Модирко, відповідно друге та третє посіли - Іван Максимчук та Ігор Савчук. 

Не менш захоплюючою була гра і найстарших учасників турніру у категорії – від 60 років і старше. За результатами турніру, першість серед них здобув Василь Арович, друге місце виборов Микола Дергунов, а третє – Василь Йовдій.

Наприкінці спортивного свята відбулося нагородження переможців. Кращі гравці отримали кубки, медалі та грамоти.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0