У Мукачеві обрали нового виконавчого директора Федерації футболу Закарпаття

Спорт  5 грудня 2016 року, 19:32 1900

3 грудня у мукачівському Будинку футболу відбулося засідання Виконкому Федерації футболу Закарпаття, на якому було розглянуто 10 питань. Серед них було і питання обрання нового виконавчого директора ФФЗ. Про це повідомляє прес-служба ФФЗ.

Так, голова ФФЗ Іван Дуран вніс пропозицію на розгляд Виконкому ФФЗ про призначення Виконавчим директором ФФЗ Едуарда Ілтьо. Його попередник Віктор Качур за сумісництвом був і заступником голови обласної федерації футболу.

Кандидатуру нового Виконавчого директора ФФЗ Едуарда Ілтьо підтримали Олександр Переста, Степан Селменський, Віктор Качур, Віктор Наскалов.

Біографічна довідка: Едуард Михайлович Ілтьо народився 8 липня 1984 року в Мукачеві, де проживає понині.

Середню освіту здобув у Мукачівській ЗОШ № 11. У 2004 році закінчив Мукачівський фінансовий коледж, здобувши ступінь спеціаліста в сфері надання послуг. Продовжив навчання в Київському славістичному університеті, по закінченню якого в 2011 році отримав ступінь магістра за спеціальністю «Фінанси».

Із 2006 року займався підприємницькою діяльністю, працював у Міжнародній дистриб’юторській компанії «Глобал спірит», де займав посаду керівника відділу продаж.

Змалечку захоплювався футболом, є гравцем аматорської команди Мукачева. Любов до «гри мільйонів» поєднав із своїми організаційними здібностями сучасного менеджера. Є одним із ідеологів і засновників щорічного турніру серед аматорських команд «Business cup Mukachevo». Як заступник голови оргкомітету працював над проведенням міжнародного юнацького турніру на честь Андрія Гаваші.

Одружений. Разом з дружиною Наталією виховує двох синів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0