До Ужгорода завітав перший чемпіон світу з плавання в незалежній Україні Денис Силантьєв

Спорт  27 січня 2017 року, 08:12 1677

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв вчора зустрівся з народним депутатом, заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, першим чемпіоном світу з плавання в незалежній Україні, чотириразовим володарем Кубку світу з плавання, срібним призером Олімпійських ігор Денисом Силантьєвим.

На зустрічі були присутні також голова Закарпатської федерації водних видів спорту Роберт Левицький, столичні фахівці з брендингового агентства, керівники управлінь капітального будівництва, економіки та підприємництва міської ради, головний архітектор Ужгорода. Обговорювали можливості реалізації в нашому місті проекту водноспортивного оздоровчого комплексу «Акватік-Центр Ужгород».

Зокрема, йшлося про те, що цей спортивно-оздоровчий бальнеологічний комплекс може стати основою брендингу Ужгорода, як міста-курорту, соціально значимим проектом для Закарпаття і пілотним прикладом для всієї України. Адже, за словами Дениса Силантьєва, такі комплекси за бюджетні кошти не будувалися вже щонайменше три десятки років, сучасного закладу, де б поєднувалися можливості і світові стандарти для занять професійним спортом, водного відпочинку і оздоровлення – наразі немає в жодному регіоні країни.

Однак на місцевому і навіть обласному рівні коштів для робіт такого масштабу немає, необхідно залучати державне фінансування, а також можливості державно-приватного партнерства.
Міський голова Богдан Андріїв наголосив, що на сесії міської ради визначили територію для реалізації проекту, готові працювати щодо комунікацій, інфраструктури і долучитися на рівні 10% співфінансування.

Денис Силантьєв повідомив, що готовий сприяти виділенню коштів через можливості комітету Верховної Ради, в якому він працює, та попросити підтримати ужгородську ініціативу членів міжфракційного депутатського об’єднання «Здорова нація». Ішлося також про залучення до роботи закарпатських депутатів парламенту, насамперед обранця від округу, до якого належить Ужгород, Роберта Горвата.

Обговорили і загалом напрацювання бренд-стратегії для обласного центру Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0