• Telegram 11 700+
  • Instagram 14 300+
  • Viber 18 800+
  • ФК "Минай" дав бій команді Української прем’єр-ліги. Кварцяний після матчу розхвалив закарпатців

На Закарпатті свої тренувальні збори проводить команда прем’єр-ліги луцька "Волинь". 26 січня вона зіграла товариський поєдинок із представниками обласного чемпіонату, бронзовими призерами вищої ліги ФК "Минай".

Перші два м’ячі у матчі влетіли у ворота саме закарпатських футболістів. Згодом минаєвець Костянтин Багрій зумів забити у ворота волинян. 2:1. За кілька хвилин гості у свою чергу забили третій гол у ворота Погоріляка. Перший тайм завершився на користь луцької Волині – 3:1, – йдеться у сюжеті телеканалу "Тиса-1".

У другій половині зустрічі минаївці змогли зрівняти рахунок. Другий гол забив той же Багрій, а через деякий час на табло з’явився кінцевий рахунок – 3:3. Нічию закарпатській команді приніс Роберт Гегебош.

Джерело: PMG.ua