У Виноградові визначали найсильніших у силовому двоборстві

У фітнес центрі «Дарт» проходила традиційна відкрита першість з силового двоборства та жиму штанги лежачи, учасниками якої були атлети Виноградова, Хуста, Ужгорода, Іршави та села Олешник.

У змаганнях з жиму лежачи серед дітей віком до 14 років у ваговій категорії до 40 кілограм першим став Максим Січ з результатом 30 кг, другим – Степан Грабочак (його результат – 25 кг), а третім – Ярослав Вантюх з результатом 20 кг. У ваговій категорії до 50 кілограмів перше місце зайняв Василь Локотош, його результат 55 кг, другим був Ярослав Роман – 47 кг, третє місце здобув Борис Січ – 37 кг.

Серед жінок у змаганні з жиму лежачи та двоборстві перемогу здобула спортсменка з міста Хуст Ірина Сенкевич з результатом: жим лежачи 50 кг та 124 кг у двоборстві. Другою стала – Тетяна Січ з Виноградова (її результат у жимі лежачи 40 кг та 120 кг у двоборстві). Третю сходинку посіла спортсменка з Олешника Олена Улеза (її результат у жимі лежачи – 35 кг, у двоборстві 95 кг).

У жимі лежачи серед чоловіків у ваговій категорії 66 кг першим став Себастіан Мартон з результатом 105 кг, другим –  Павло Сусик 80 кг та третім Сігетій Остап 75 кг.

74-кілограмова вагова категорія розмістила перших трьох призерів наступним чином: Дмитро Біляк (130 кг), Андрій Козир (125 кг) та Ріхард Гейруш (100 кг). У ваговій категорії 93 кг: Михайло Чохняй (152 кг), Ярослав Роман (147 кг), Сергій Шустур (135 кг). 93+: першим був Віталій Монич (177 кг), другим Денис Бережник (165 кг), а третім Віталій Троян (157 кг).

У двоборстві серед чоловіків у ваговій категорії 66 кг перемогу здобув Мартон Себастіан – 215 кг (110 присідання +105 жим лежачи). У ваговій категорії 74 кг першим став Андрій Козир 292 кг (162 кг присідання + 130 жим лежачи), другим був Дмитро Біляк – 290 кг (160+130).

93 кг: золото здобув Сергій Шустур 347 кг (212+135) кг, срібло – Михайло Чохняй 327 кг (175+152), а бронзу отримав Михайло Тупиця 245 (150+95) кг.

У вазі 93+ перший був Віталій Троян 387 кг (230+157), другий – Денис Бережник 375 (210=165) кг.