Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Чемпіонат області з боксу серед юнаків провели у Мукачеві

Чемпіонат області з боксу серед юнаків провели у Мукачеві

18-19 лютого у Мукачівському клубі "Рукавичка" відбувся чемпіонат області серед боксерів 2003-2004 років народження. Як повідомив головний тренер ФБЗО Валерія Вишньова відбір кращих боксерів краю до участі у чемпіонаті України проходить в два етапи: перший – чемпіонат області, другий – зональний чемпіонат України для західного регіону ( Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська та Закарпатська області). Право представляти наш край у фінальному чемпіонаті країни матимуть тільки переможці двох етапів.

ВІДЕО ДНЯ

Як повідомляє відділ спорту Мукачівського міськвиконкому, на ринг у Мукачево з’їхалось близько 70 юних боксерів із 16 команд області: Ужгорода, Мукачева, Сваляви, Хуста, Рахова, Берегова, Тячева, Чопа, Іршави.

За словами старшого тренера юнацької збірної області Олександра Салахеєва: "Несподіваних сюрпризів ці змагання не принесли. Як і досі ми робимо ставку на вже досвідчених боксерів: Мілана Рокіцана, Віталія Татаренка, Михайла Марковича, Максима Сувирду ( всі з м. Мукачева), Володимира Горзова ( с. Білки, що на Іршавщині), але мають непогані шанси увійти до складу нашої збірної мукачівці Антон Іванов, Олег Гонак, Богдан Савчин, Степан Лучка, рахівчани Артем Рошташ, Віталій Брана, берегівчанин Василь Побранскі, представник м. Чопа Дмитро Маг".

Реклама

"Зональний чемпіонат пройде в березні, а основний – у квітні, тому ми маємо небагато часу щоб остаточно визначитися зі складом команди", – зазначає тренер. Щодо статистики проведеного чемпіонату: 9 чемпіонів із Мукачева, 6 із Рахова, по 2 із Чопа та Хуста, по одній золотій нагороді у представників Берегова та Іршавщини.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно