Юні мукачівські спортсмени привезли зі Львова нагороди

24-25 лютого у Львові (манеж СКА) відбулися змагання з легкої атлетики – «На призи львівських олімпійців». Змагалися юнаки та дівчата 2003 р. н. та молодші з Львівської, Волинської, Тернопільської та Закарпатської областей. Програма змагань складалася з бігу на 60, 300, 600 метрів та стрибків у висоту.

Як повідомляє Мукачівська міськрада, збірна команда СОК ДЮСШ Мукачева була представлена 6 спортсменами, які у гострій спортивній боротьбі не розгубилися, встановили особисті рекорди і посіли призові місця.

Голиш Вадим на дистанції 600м показав результат 1:45.8 і виборов 2 місце. У змаганнях дівчат на дистанції 600м Касьяненко Софія стала бронзовим призером з результатом 1:55.5. Тренує спортсменів Панкулич Ірина Василівна.

Керестеші Даніела у фіналі бігу на 60 м показала результат 8,3 сек (5 місце), вперше в житті виконавши норматив ІІІ дорослого розряду. Також оновили особисті досягнення: Штремпель Крістіан (60 м, 300 м), Есаульцев Павло (60 м, 300 м), Капац Ангеліна (60 м).