Мукачівська команда СКК «Сінай» взяла участь у Міжнародному чемпіонаті з карате

Спорт  28 березня 2017 року, 22:38 1441 ФОТО

Цими вихідними у м. Ізмаїл, що на Одещині, пройшов Міжнародний чемпіонат із карате JKS, в якому взяла участь мукачівська команда з карате СКК «Сінай» на чолі з тренером вищої категорії, Майстром спорту України з карате – Романом Маслиганом. У цих змаганнях брали участь представники з Румунії, Молдови, Болгарії та України. Зокрема, спортсмени змагались у вікових групах у розділах куміте та ката.

У рамках турніру була організована командна зустріч між представниками Молдови та України, у розділі командного куміте. У складі збірної України у цю групу були включені і два мукачівці, а саме Гонак Максим та Кепинач Іван. Із рахунком 2-1 виграли українці.

В особистих змаганнях відзначився Маслиган Микола за 1 місце в куміте та 3 місце в ката в категорії 8-9 років. Серед дівчат 10-11 років переможницею стала Гонак Ольга, яка у фіналі перемогла спортсменку із Румунії.

У категорії 12-13 років переможцем у куміте став Кепинач Іван, а серед дівчат призерка Чемпіонату Європи та України – Фабрицій Софія. А в категорії 14-15 років у куміте друге місце зайняв Буштин Денис, отримавши срібну нагороду.

У категорії 16-17 років Єгоров Сергій переміг усіх своїх супротивників у куміте та ката. Дзямко Андрій зайняв перше місце в категорії куміте 18+.

У командному куміте (в категорії 8-9 років) відзначилась і наша стінка. Так, Плітченко Іван та Маслиган Микола перемогли спортсменів із Одеської області і посіли перше місце. Загалом, наші каратисти вибороли 20 нагород, із яких 11 — золотих.

Спортсмени продовжують підготовку до відкритого чемпіонату області з шотокан карате-до, що відбудеться у кінці квітня у місті над Латорицею.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0