В обласному центрі відбувся Міжнародний турнір з тхеквондо "Uzhhorod Sakura Cup 2017"

Спорт  2 квітня 2017 року, 10:13 1613 ФОТО

Обласний центр Закарпаття цими днями приймає учасників першого відкритого турніру з тхеквондо Uzhhorod Sakura Cup 2017 – 150 спортсменів із Дніпра, Вінниці, Сніни (Словаччина) та Ужгорода. Вперше організовані, в тому числі за підтримки й Ужгородської міської ради, змагання одразу ж стали міжнародними. Це у своєму вітанні діткам, тренерам, батькам відзначив заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак. Він передав побажання перемог від міського голови Богдана Андріїва, наголосив, що діти, які займаються тхеквондо, – мужні і витривалі і запевнив, що міська влада готова сприяти розвитку усіх видів спорту.

Гостей та учасників змагань також президент Спілки тхеквондо ВТФ України Сергій Скапровський, голова Ужгородської міської федерації тхеквондо ВТФ Віктор Машкаринець, голова Дніпропетровської обласної федерації тхеквондо Павло Пшенічніков. Як зазначали організатори, сьогодні на турнірі багато чого було вперше: проходили змагання на електронних системах в Ужгороді, майстри школи "Сінкікай" зі Львова продемонстрували чудові показові виступи. Для багатьох спортсменів ці змагання є першими, – йдеться у повідомленні Ужгородської міської ради.

Одразу після параду учасників почалися поєдинки хлопчиків і дівчаток, які азартно підтримували їхні ровесники і численні вболівальники-глядачі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0