• Головна
  • Спорт
  • Ужгородець Анатолій Герей здобув командне срібло Чемпіонату Європи

Ужгородець Анатолій Герей здобув командне срібло Чемпіонату Європи

Єдині нагороди для національної збірної України на цьогорічному Чемпіонаті Європи з фехтування завоювала чоловіча збірна шпажистів. Богдан Нікішин, Володимир Станкевич, Максим Хворост та Анатолій Герей у Тбілісі здобули срібло.

На шляху до другої сходинки п’єдесталу українці спочатку перемогли збірну Фінляндії – 45:24. Потім взяли реванш у своїх кривдників на Олімпіаді – угорців – 45:39. У півфіналі підопічні Володимира Станкевича у напруженій тактичній боротьбі змогли вирвати перемогу у чехів – 18:14.

Всього один укол вирішив долю фіналу, де наші хлопці зійшлися з росіянами. 32:33 – і українці віце-чемпіони Європи.

В індивідуальній же першості усім українцям вдалося здолати груповий етап турніру. Втім, уже на початковій стадії туру прямого вибування збірна України зазнала перших втрат.

В 1/32 фіналу зброю склали відразу двоє – лідер національної команди Богдан Нікішин та дебютант «дорослого» чемпіонату Європи Володимир Станкевич, в 1/16 закінчив виступи Максим Хворост.

І саме ужгородець Анатолій Герей виступив найкраще серед українців, у підсумку увійшовши до топ-20 найсильніших. Більше про спортивні досягнення закарпатця – у сюжеті.