• Закарпатка Надія Дьолог привезла командне срібло з етапу Кубка світу

Закарпатка Надія Дьолог привезла командне срібло з етапу Кубка світу

У столиці Польщі Варшаві відбувся черговий етап Кубка світу з фехтування на візках — Szabla Kilińskiego. У складі національної збірної України виступали і двоє ужгородців — Максим Магула та Надія Дьолог (тренери – Емілія Мадяр-Фазекаш, Оксана Рапинець).

Змагаються ужгородські спортсмени на двох видах зброї: Максим — у чоловічій категорії «А» на шпазі та рапірі, Надія — у жіночій категорії «В» на рапірі та шаблі. Цього разу в індивідуальній першості Максим у обох видах зброї став одним із 25-ти найсильніших.

Надія Дьолог в індивідуальному заліку стала 12-ою у рапірних змаганнях, а от у шаблі змогла потрапити до ТОП-8 кращих фехтувальниць (це дало змогу закарпатці виступати у командній першості).

У шабельних змаганнях серед команд жінок Надія Дьолог разом із Євгенією Бреус, Наталією Моркович та Тетяною Позняк спочатку у напруженій боротьбі перемогли француженок — 45:42, потім впевнено здолали італійок — 45:30, і поступилися лише Китаю — 33:45. Тож, наші дівчата отримали високі срібні нагороди.

Загалом же українські фехтувальники на візках на етапі у Варшаві завоювали 6 комплектів медалей. Після повернення на Закарпаття, спортсмени продовжують тренуватися. Наразі готуються до навчально-тренувальних зборів та відпрацьовують фехтувальні тактики. Докладніше — у сюжеті.