Мукачівці вдало виступили на "Кубку Лева" зі спортивного орієнтування

Спорт  23 серпня 2017 року, 23:00 1733 ФОТО

Вже вчетверте напередодні Дня Незалежності у Львові пройшов фестиваль спортивного орієнтування «Кубок Лева». Майже 500 спортсменів з чотирьох країн протягом трьох днів долали траси у приміських лісах. Мукачівці, що представляли Закарпаття на цих змаганнях, найвдаліше виступили у фінальному спринті, що проходив у історичному центрі галицької столиці. 

Третьою, після Ганни Коваленко з Херсону та одеситки Марії Романової, фінішувала з трикілометрової дистанції тренер клубу «Товариш» Ніна Расчупкіна. Її вихованці Владислав та Катерина Цепурдеї стали призерами у змаганнях серед своїх однолітків. Десятирічний Владислав за 7 хвилин та 38 секунд першим подолав півторакілометрову трасу, що проходила через 10 контрольних пунктів, і на секунду випередив на фініші найближчого з суперників – калушанина Артура Савчія. Третій результат у Андрія Гуртового з Одеси. У категорії дівчат не старших 14-ти років переможницею стала білоруска Ольга Томашева. Слідом за нею з двокілометрової дистанції фінішували семикласниця мукачівської гімназії Катерина Цепурдей та Катерина Якимечко з Івано-Франківська. Ніна Цепурдей у цій групі зайняла в комплексному заліку п’яте місце серед 33 учасниць.

А переможцями триденних змагань у головній – елітній – категорії серед жінок стали Катерина Дзема, Поліна Захарова та Олена Мироненко (всі – вихованці заслуженого тренера України вінничанки Людмили Пронтишевої), серед чоловіків – Іван і Анатолій Фомічови з молдовського Тирасполя, та харків’янин Вадим Дяченко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0