Спорт   • 12 жовтня 2017 року, 09:16593

Мукачівці – одні з кращих у світі з Шотокан карате-до

У ці вихідні в м. Егер, що на півночі Угорщини, відбувся "25thWorld Shotokan Karate Championship and the 10th Kohai World Cup". Організатором цих змагань виступила міжнародна федерація з Шотокан карате-до SKDUN. Понад 1000 учасників з 36 країн на семи площадках впродовж трьох днів виборювали звання найкращих спортсменів. На цих змаганнях Закарпатьську область у складі збірної України представив Мукачівський спортивний клуб карате Шотокан «Сінай» (на чолі з тренером вищої категорії, майстром спорту України з карате, неодноразовим переможцем та призером всеукраїнських та міжнародних змагань – Романом Михайловичем Маслиган). Мукачівські каратисти змагались як в особистих, так і в командних розділах програми.

У перший день турніру бронзову нагороду у скарбничку команди приніс неодноразовий призер та переможець обласних та всеукраїнських змагань – Смочко Максим. Цей юнак відчайдушно крокував до своєї нагороди  перемагаючи спортсменів з Сербії, Угорщини, Румунії, Литви та інших країн. Але, на жаль, травма не дозволила юнакові пробитись до фіналу.

У розпал змагань виступила наша «стінка» в розділі командного куміте «мікс». Так, це були чотири закарпатські спортсмени, а саме Гонак Максим, Смочко Максим, Фабрицій Софія та Маслиган Миколай. Представники команди змогли пробитися до фіналу  змагань, лише в додатковий час поступившись команді Румунія-1 (з рахунком 10-9). Закарпатські спортсмени  в сумі балів зайняли другу сходинку п’єдесталу пошани, перемігши команди із Болгарії, Угорщини та Румунії-2. Не зважаючи на щільний графік проведення турніру, у вечірній час вдалось спортсменам відвідати історичні місця та центральну частину міста Егер, весело провести час у місцевих розважальних закладах. Наразі спортсмени готуються до Всеукраїнських і обласних змагань, що пройдуть у листопаді в Харкові та Мукачеві.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua