• Ужгородські «Карпати» здолали тернополянок у жіночій Суперлізі з гандболу

Ужгородські «Карпати» здолали тернополянок у жіночій Суперлізі з гандболу

У рамках V туру жіночої Суперліги з гандболу ужгородські «Карпати» вдома приймали «Економуніверситет» з Тернополя. У першій зустрічі ужгородки упевнено взяли ініціативу і протягом гри майже не залишили своїм супротивницям шансу.

Вже у середині другого тайму вони випереджали тернополянок на 10 очок і впевнено довели поєдинок до розгромної перемоги — 33:17. У другому матчі «карпатівки» повели у рахунку від стартових хвилин і до фінальної сирени зберігали гандикап у майже 20 очок. Впевнена перемога «Карпат» — 34:15.

У попередніх чотирьох турах ужгородки спочатку вдома двічі здолали миколаївський «Реал» — 25:23 та 33:18; потім на виїзді у першій грі програли «Дніпрянці» — 25:19 і взяли реванш у другому виїзному матчі – 20:31.

У центральних іграх третього туру у Львові двічі поступилися лідеркам чемпіонату – «Галичанці» — 27:21 та 26:21. Київський «Спартак» ужгородки у рідних стінах перемогли у двох матчах – 32:28 та 27:22. Дві перемоги над тернополянками у п’ятому турі дозволили «Карпатам» закріпитися на другій сходинці Жіночої суперліги. Більше – у сюжеті.