Спорт   • 6 листопада 2017 року, 16:58947 ФОТО

В області провели ІХ-ий щорічний турнір із боксу пам’яті Володимира Тунаєва

Цими вихідними у Хусті відбувся вже IX-й щорічний боксерський турнір пам’яті Володимира Тунаєва, котрий традиційно проводиться за сприяння та підтримки Закарпатської федерації боксу та вихованця великого тренера Миколи Ковчура.

У свою чергу ФБЗо забезпечила кваліфіковану та професійну суддівську колегію. По завершенню змагань I-й віце-президент ФБЗо, майстер спорту міжнародного класу Михайло Данило вручив хустським вихованцям спортивну екіпіровку.

Як зазначив Михайло Данило, рівень боксу по всьому Закарпатті постійно зростає. Про це свідчать результати виступів закарпатських боксерів за межами нашого краю і цьому сприяють і такі поєдинки. 

Читайте також: Мукачівець Роберт Мартон став срібним призером Чемпіонату України з боксу

На турнірі, який проходив впродовж двох днів, зійшлося 11 команд – три із Мукачева, дві з Берегова, по одній із Сваляви, Рахова, Чопа, Буштина та Хуста. Як повідомляє Федерація боксу Закарпатської області, також гостями турніру стала команда з м. Стрий Львівської області, яка склала гідну конкуренцію закарпатським боксерам.

Загалом в поєдинках взяли участь більше сотні боксерів віком від 8 до 14 років. Підсумками ж запеклих боїв перше місце посіла команда господарів – боксери м. Хуст та Хустського району, друге місце зайняла команда “Самерс” із Мукачева, третє загальнокомандне місце взяли також мукачівці – команда КО ДЮСШ.

Кращі з кращих були нагороджені цінними подарунками, грамотами та кубками.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua