У Берегові уболівальники створили український офіційний фан-клуб футбольного клубу "Манчестер Сіті"

Спорт  8 квітня 2018 року, 15:28 1793 ФОТО

В Україні є чимало фан-рухів відомих футбольних клубів світу. Та "Манчестер Сіті" не мав у нашій країні жодної групи, яка б об’єднувала своїх уболівальників з усієї України. Цю програлину вирішили заповнити закарпатці. І вже понад місяць тому у Берегові був створений перший український офіційний фан-клуб поточного лідера Англійської Прем’єр-ліги.

Так, вже 19 березня уболіваьники вже подали заявку на створення першого в Україні офіційного фан-клубу "Манчестер Сіті". Як розповів представник руху Юрій Дувалко, всі особи, які хочуть стати офіційним фаном цієї англійської команди і бажає вступити у фан-клуб - мають пройти реєстрацію на сайті. 

Наразі налічується дев’ять офіційних українських фанів клубу "Манчестер Сіті" в Україні. А на сторінку об’єднання українських фанів "МанСіті" вже підписана понад тисяча осіб. А сам фан-клуб вже зазначений на карті сайту "Manchester City Official Supporters Clubs". 

Варто зауважити, що подібні фан-об’єднання вже діють в інших країнах Центральної та Східної Європи: у Чехії, Греції, Фінляндії, Швеції, Норвегії.

Наразі кількість уболівальників "Манчестер Сіті" лише зростає. Та засновники цього руху сподіваються, що кількість прихильників англійського топ-клубу лише збільшиться. Так само, як і цифра офіційних фанів Ураїни.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0