• Головна
  • Спорт
  • «Минай» із перемоги розпочинає друге коло всеукраїнської першості з футболу

«Минай» із перемоги розпочинає друге коло всеукраїнської першості з футболу

Виїзна перемога після зимової перерви. Матчами 11 туру розпочалося друге коло Аматорського Чемпіонату України. Єдиному представнику Закарпаття на всеукраїнській футбольній ниві – ФК «Минай» — протистояли лідери нашої групи «Рочин» зі Львівщини.

Господарі активніше, хоч і вкрай обережно, розпочали поєдинок, пресингували та виходили на атаки. Спроби завершилися успіхом уже на 21-ій хвилині: рахунок після подачі з кутового відкрив футболіст «Рочина» Олександр Портянко.

До завершення першого тайму команди обмінялися кількома небезпечними моментами: стандарти реалізувати не вийшло, та й голкіпери – на місці.

На другу 45-хвилинку цього непростого матчу «минайці» вийшли іншими – зі швидшим темпом та гострими моментами. Уже на 55-ій хвилині на швидкості Василь Пинящко розпочав атаку із центра поля, віддав точну передачу на Роберта Гегедоша, а Михайло Кополовець із десятка метрів поцілив просто у ворота – 1:1

Нічийним рахунок на табло залишався недовго. Докладніше – у сюжеті.