• «Минай» долає «ОДЕК» у 14-му турі Аматорського Чемпіонату України з футболу

«Минай» долає «ОДЕК» у 14-му турі Аматорського Чемпіонату України з футболу

Необхідна перемога на виїзді та уже друга сходинка у турнірній таблиці 1 групи Аматорського чемпіонату України. З таким результатом ФК «Минай» завершив 14-ий тур, де у гостях в Оржеві на Рівненщині зустрівся із місцевим клубом «ОДЕК».

У попередній очній зустрічі цих принципових суперників боротьба точилася не тільки на футбольному полі, і тоді, восени минулого року, команди розписали нічию. Тепер і закарпатцям, і рівненцям потрібна була лише перемога. Тим більше, саме 3 пункти у заліку групи складала різниця між цими командами.

І «Минай», і «ОДЕК» намагалися діяти обережно, особливо гострих моментів не створюючи. Боротьба точилася у центрі поля, деякі атаки проривалися через фланги, суперники намагалися вивести візаві на стандарти і кутові, обачною була гра у захисті. Вивчивши суперника, рівненці намагалися нейтралізувати гру активних Роберта Гегедоша та Василя Пиняшка.

Єдиний гол – переможний для закарпатців – стався у доданий час першої 45-хвилинки. Владислав Микуляк точно подав кутовий, у штрафній м’яч головою зустрів Володимир Корнутяк та швидким ударом розписався у воротах – 0:1.

У другому таймі команди створювали небезпечні моменти, намагаючись вийти один-на-один із воротарями Андрієм Поповичем та Юрієм Кособуцьким. Оборона «минайців» нейтралізувала спроби «ОДЕКа» загострити атаки, та не давала вільно діяти у штрафній. Докладніше – у сюжеті.