Спорт   • 22 червня 2018 року, 19:341843

Мукачівця обрали віце-президентом однієї зі спортивних Федерацій

Мукачівця обрали віце-президентом однієї зі спортивних Федерацій

21 червня на базі Центру олімпійської підготовки «Конча-Заспа» відбулась ІХ чергова звітно-виборча конференція Федерації лижного спорту України. У конференції взяли участь 33 делегати, які представляли 16 обласних осередків ФЛСУ.

Основним питанням порядку денного було обрання керівних органів ФЛСУ. Відкритим голосуванням на наступний чотирирічний період делегати переобрали Президентом Федерації Ігоря Мітюкова. На посаду першого віце-президента більшістю голосів підтримано Леоніда Тікуна. Також віце-президентами були обрані Володимир Малежик та мукачівець Станіслав Кравчук. На посаді Генерального секретаря переобрано Юлію Сипаренко. 

 

 

Звітно-виборчу конференцію відвідали Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко, старший та головний тренери збірної України з фрістайлу акробатика Максим Нескоромний та Енвер Аблаєв, начальник команди Ірина Мартинчук та лікар збірної Святослав Гардецький, які були відзначені почесними нагородами.

Довідка: 

Станіслав Кравчук народився в м.Чирчик, Узбекистан. Закінчив Мукачівський технологічний інститут.

На міжнародній арені дебютував в 1997 році. На етапах Кубка світу стартував 64 рази і піднімався на п’єдестал пошани вісім разів.

Регалії і досягнення. Майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної команди України.

8-кратний призер етапів Кубка світу.

Учасник Олімпійських ігор 1998 (кращий результат - 9-е місце), 2002 (кращий результат - 5-е місце) і 2006 (кращий результат - 13-е місце) років.

Сімейний стан. Одружений, виховує сина.

Хобі. Вивчення іноземних мов, комп’ютер.

 

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів