У Мукачеві пройде масштабна велоподія

Спорт  27 червня 2018 року, 11:33 1172 ПРОГРАМА

30 червня в  Мукачеві пройде масштабна велоподія "Три  замки Закарпаття" – це МТВ – марафон для професіоналів, аматорів та учасників бойових дій. "Три замки Закарпаття" – це яскравий приклад того, як вдало поєднується туризм, спорт та спортивна реабілітація для учасників бойових дій.

Історичні пам’ятки, чудова природа, високий рівень організації, все це – невід’ємні, якісні складові маршрутів велоперегонів. Маршрут буде включати в себе історичні місця– замок "Паланок", палац Графа Шенборна та замок "Сент Міклош".

Протяжність маршруту для професіоналів становить 70 кілометрів. Маршрут пролягає: Мукачево-Лавки-Лохово-Бобовище-Грибівці-Ільківці-В.Визниця-Лісарня-Кленовець-Косино-Чинадієво-Карпати-Чинадієво-Кольчино-Мукачево.

Протяжність маршруту для аматорів становить 40 кілометрів, – повідомили у Мукачівській міськраді. Маршрут пролягає: Мукачево-Кендерешів-Куштановиця-Буковинка-Брестів-Вільховиця-Пасіка-Карпати-Чинадієво-Кольчино-Мукачево.

Змагатися за звання переможця будуть учасники з усієї України та учасники із-за кордону – Угорщина, Румунія, Польща, Словаччина, Австрія, а також 20 ветеранів АТО, які отримали поранення, каліцтва та контузії, будуть демонструвати неймовірні можливості людини під час змагального велосипедного виду спорту.

Програма заходу:

 – 9:30 – початок реєстрації у замку "Паланок";

– 11:30 – старт марафону від замку "Паланок";

– 15:00 – розважальна програма в парку Перемоги;

– 16:30 – фініш останнього учасника;

– 17:00 – нагородження переможців та призерів.

Організовують спортивний захід ГО "Федерація велосипедного спорту Закарпатської області", Мукачівський міський виконавчий комітет, Мукачівська районна державна адміністрація, Національна рада спортивної реабілітації захисників України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0