Спорт   • 27 серпня 2018 року, 16:201261 ФОТО

У Рахівському районі проходять футбольні матчі

Розвиток футболу в Закарпатті передбачає, в тому числі, і проведення матчів на обласному та районних рівнях. Цього року футбольні клуби Рахівщини продовжують змагатися у другому колі обласної та районної першостей. Футбольні матчі в Рахівському районі вже традиційно проходять за підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

Так, в неділю, 26 серпня, в обласній першості Закарпаття ФК "В. Бичків" приймав ФК "Іза" та виграв з рахунком 4:1. У районній першості Рахівщини команда села Кваси зіграла внічию 2:2 з командою села Луг, а команда міста Рахів на своєму полі програла 0:6 команді "Едельвейс" з села Богдан.

Присутні на матчах, Великобичківський селищний голова Йосип Божук та депутат Рахівської районної ради Михайло Фірка привітали футболістів від імені народного депутата України Василя Петьовки, та передали командам, які грали на своєму полі, допомогу на розвиток футбольних клубів. У свою чергу гравці та інші представники команд висловили  вдячність народному депутату України за постійну підтримку розвитку спорту Рахівщини, і футболу зокрема.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів