• Instagram 14 300+
  • Viber 18 800+
  • Дитячий чемпіонат з гірськолижного спорту проведуть вперше на Закарпатті

Дитячий чемпіонат з гірськолижного спорту проведуть вперше на Закарпатті

На Закарпатті вперше проведуть дитячий Чемпіонат з гірськолижного спорту «Вaby Champ Krasija 2019». Турнір доволі масштабний: участь візьмуть близько сотні маленьких спортсменів, віком від 7 до 11 років. Учасники з’їдуться із Закарпаття, Львова, Києва, Чернігова, Одеси та інших регіонів України, розповів спортивний директор змагань Артем Топчанюк.

Організатори кажуть, що поки що заявок з інших країн не отримували, але сподіваються, що наступного року Чемпіонат отримає статус міжнародного. Тим часом на Закарпатті для популяризації гірськолижного спорту міські ради запроваджують спеціальні програми для безкоштовного катання школярів. Такі програми вже діють у Мукачеві та Берегові.

Гостею турніру буде учасниця 3-х Зимових Олімпіад та срібна призерка Чемпіонату світу зі сноубордингу 2019 Аннамарі Данча. Сноубордистка розповіла, що свої перші кроки у великому спорті розпочинала також на горі Красія ще у 2-х річному віці.

Переможцям організатори підготували призовий фонд та ексклюзивні медалі. Також юні спортсмени зможуть взяти автограф у чемпіонки світу Анни-Марії Данчі. Більше у сюжеті М-Студіо.

Нагадаємо, що Закарпаття накриє мокрий сніг із дощем, а температура повітря різко знизиться.