У Мукачеві відбувся обласний турнір з шахів та шашок серед інвалідів

Спорт  29 березня 2019 року, 07:42 895

28 березня 2019 року в місті Мукачеві у ресторані «Гавань» відбувся відкритий обласний турнір з шахів та шашок серед інвалідів з вадами зору і ураженням опорно-рухового апарату.

Головним організатором змагань є Закарпатський обласний осередок української Федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

В турнірі прийняли участь 22 спортсмени з різних районів Закарпаття. В результаті змагань по шахам і шашкам найбільше призових місць зайняли представники міста Ужгорода.

Призери і учасники були нагороджені кубками, медалями, грамотами і грошовими призами. Крім того, після змагань учасники і переможці за обідом змогли поспілкуватись та поділитись враженнями від турніру в затишній і невимушеній обстановці ресторану «Гавань».

Читайте також:  "Мункач футбольна академія" отримала нового тренера

Голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець розповів, що такий турнір по шахам в місті Мукачеві проводиться вже восьмий раз.

«Сподіваюсь, що нам і надалі вдасться проводити такі заходи в Мукачеві регулярно і кожного наступного разу вони будуть проводитись на вищому рівні. На жаль в умовах економічних і зовнішньополітичних негараздів в Україні організовувати такі турніри вкрай важко. Але навіть в такій ситуації знаходяться добрі люди, які нам допомогли. Ми дуже вдячні всім спонсорам, які допомогли нам провести турнір»? – заявив Олександр Лизанець.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0