• Головна
  • Спорт
  • "Минай" на виїзді зіграв у нічию з учасником нинішньої Ліги Європи

"Минай" на виїзді зіграв у нічию з учасником нинішньої Ліги Європи

Гідний матч з гідним суперником. «Минайці» у товариській грі ледь не переграли учасника нинішньої Ліги Європи на їх полі. У Дебрецені з бронзовим призером чемпіонату Угорщині наша команда зіграла у нічию 2:2. До перемоги не вистачило всього 3 хвилин.

Загалом, «минайці» виглядали краще за свого суперника у цій грі. А це, нагадаємо, лише другий товариський матч команди на зборах. «Дебрецен» почувався на полі господарем лише перші 10 хвилин. Враховуючи статус цієї гри, тренерський штаб команди на чолі з Василем Кобіним чимало експериментував зі складом. А також дав можливість пограти гравцям, які є на перегляді, – зазначає інформаційний департамент ФК «Минай».

Наступний товариський матч «Минай» зіграє у Львові – з місцевими «Карпатами». Гра відбудеться в суботу, 29 червня.

«Дебрецен» - «Минай» 2:2

Голи: автогол, 3 (1:0), ГНП, 41 (1:1), Шпак, 81 (1:2), Керекеш, 88 (2:2)

Джерело: PMG.ua