Закарпатські параолімпійці проявили себе на міжнародному турнірі з настільного тенісу в Німеччині

Спорт  9 липня 2019 року, 15:17 714 ФОТОФАКТ

4-7 липня в Німеччині, а саме в містечку Дурах, що в Баварії, відбулись міжнародні змагання спортсменів-інвалідів та ветеранів спорту з настільного тенісу. Вперше в них активну участь брали спортсмени із Закарпатської області. У змаганнях брали участь 8 команд із країн Європи.

Відрадно, що українська збірна у цих змаганнях зайняла третє командне місце. Перше і друге місце зайняли представники Сербії і Польщі. Господарі ж турніру зайняли п’яте місце. Змагання проводились виключно в командному заліку. За звитягу закарпатські параолімпійці та ветерани спорту були нагороджені кубком і грамотою.

Серед закарпатських параолімпійців участь у змаганнях брали члени Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець, Микола Ляхов та Антоніна Ходзинська. Тренером закарпатських параолімпійців був Іван Біров, який також виступав у категорії ветерана спорту. Найкращі результати серед закарпатських спортсменів показали Іван Біров, Олександр Лизанець і Антоніна Ходзинська.

Читайте також:  Мукачівці здобули призові місця на змаганнях із тенісу

Попри те, що закарпатські спортсмени не зайняли перше місце, вони не падають духом та обіцяють наступного року показати кращий результат. Зі слів Олександра Лизанця, крім досвіду участі в такому турнірі, де виступають кращі параолімпійці Європи, йому вдалось налагодити контакти з представниками збірної Німеччини з приводу співпраці. У тому числі в плані створення спортивно-реабілітаційного центру в Ужгороді.

Закарпатські спортсмени-інваліди висловлюють щиру подяку всім хто допоміг з фінансуванням участі закарпатських параолімпійців в турнірі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0