У Рахові пройшов турнір із футболу

Спорт  13 липня 2019 року, 13:50 852 ФОТО

12 липня на стадіоні «Карпати» відбувся футбольний турнір серед молодших (2009–2010 років) і старших (2007–2008 років) груп Рахівського району. Спортивні змагання пройшли за підтримки народного депутата України Василя Петьовки. Участь у турнірі взяли чотири команди молодшої групи. За звання переможця змагалися: ФК «Рахів», ФК «Ясіня», ФК «Великий Бичків» та ФК «Біла Церква».

Та вісім команд старшої, серед яких ФК «Рахів», ФК «Луги», ФК «Ясіня», ФК «Водиця», дві футбольні команди з Великого Бичкова та ФК «Богдан». Футбольні змагання проходили в атмосфері справжньої боротьби, адже кожна з команд усіма силами прагнула показати найкращий результат. А вболівальники активно підтримували своїх улюбленців, не шкодуючи емоцій, оплесків та вигуків. Серед переможців молодшої групи, перше місце посіла ФК «Рахів», друге – ФК «Біла Церква» та третє місце ФК «Ясіня».

Читайте також:  Закарпатець Михайло Полянський – чемпіон Європи з футболу серед спортсменів з вадами слуху

Серед старших – перше та друге місце виборолили команди із Великого Бичкова, а третє місце посіла ФК «Ясіня». Після змагань міський голова Рахова Віктор Медвідь та помічник народного депутата України Василя Петьовки Михайло Штефко привітали призерів та вручили медалі, кубки, грамоти й подарунки кращим командам. А завершився захід тим, що всіх учасників та глядачів запросили скуштувати шашлик та лимонад.

Нагадаємо, що відомий український тренер відвідав базу ФК «Минай».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0