• Як закінчилося закарпатське футбольне дербі «Минай» – «Ужгород»

Як закінчилося закарпатське футбольне дербі «Минай» – «Ужгород»

Цього сезону на професійній футбольній карті України Закарпаття буде представлене одразу у двох лігах. Так, «Минай» за підсумками успішних виступів у минулому році, підвищився у класі та боротиметься у Першій лізі. А от новачок професіоналів – ФК «Ужгород» отримав атестат на участь у Другій.

Тож, на стадіоні у Минаї провели справжнє закарпатське дербі. У рамках підготовки до сезону «минайці» зіграли з «ужгородцями» товариський спаринг. І якщо у першому таймі м’ячі у сітці воріт не побували, то у другому гра пожвавилася. Тренерські штаби обох колективів експериментували зі складами, аби награти успішні схеми.

Відомий український тренер відвідав базу ФК "Минай"

Два голи, які стали переможними у поєдинку, були забиті один за одним протягом кількох хвилин. Спочатку у воротах ужгороців розписався Максим Гавриленко – 1:0. Буквально за дві хвилини Василь Пиняшко на швидкості увірвався у штрафну і пробив у дальній кут – 2:0.

У відповідь новоспечені представники Другої ліги голів так і не забили. 2:0 на користь «Минаю». Обидва колективи серйозно налаштовуються на сезон, аби успішно представляти область на всеукраїнському рівні.

Нагадаааємо, «Динамо» продовжило контракт з Сергієм Булецою.