На підтримку спорту в Мукачеві виділять майже 5 мільйонів

Спорт  25 липня 2019 року, 16:36 581

Рішення "Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Мукачева на 2018-2020 роки" у новій редакції прийнято на сесії міськради. Для реалізації виділять понад 4,7 млн.

Більше мільйона передбачено для проведення регулярних міських змагань, відкритих турнірів, чемпіонатів, кубків, обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівня серед різних вікових категорій та серед спортсменів-інвалідів.

Читайте також:  Три роки потому: в Мукачеві стартувала реконструкція відомого спорткомплексу

У Мукачівській міській раді запевнили, що 780 тис. витратять на забезпечення підготовки та участі спортсменів міста різних вікових категорій, (збірних команд) у спортивних заходах обласного та всеукраїнського рівня з олімпійських видів спорту та неолімпійських видів спорт. Ще 540 тис. передбачено на відзначення кращих тренерів та спортсменів міста щомісячними стипендіями (15 осіб).

1 млн. 635 тис. витратять на придбання спортивного обладнання та інвентарю для закладів загальної та середньої освіти містам та 675 тис. для закупівлі спортивного обладнання та інвентарю для спортивних громадських організацій міста та інших організацій фізкультурно-спортивного спрямування, які опікуються розвитком фізичної культури і спортом (в тому числі дитячо-юнацьким).

Нагадаємо, завтра, 26 липня, Ужгороді відбудеться "Вечірній забіг".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0