Найсильніші люди планети зібрались на змагання в Хуст

Спорт  28 серпня 2019 року, 11:20 1915 ВІДЕО

Чемпіонат зі стронгмену у ваговій категорії до 110 кілограмів відбувся у Хусті. Змагання поділили на два етапи: кваліфікаційний, в якому взяли участь 34 атлета, і фінальний, де змагалися 10 найкращих стронгменів. У фінал вийшли представники Польщі, України, Ірану та Ізраїлю.

За день до змагань атлетів зважували і реєстрували, а всі організатори провели прес-конференцію. Для надання події більшої статусності запросили й телекоментатора Олександра Гливинського і відомого строгмена Магнуса вер Магнуссона, чотириразового володаря титулу «Найсильніша людина планети». Всі атлети, що виявили бажання брати участь в змаганнях, повинні були пройти строгий відбір. Перевіряв і реєстрував спортсменів місцевий «богатир» Денис Бережник.

Читайте також:  У Хусті пройшов Чемпіонат світу зі стронгмену

Підготовка до змагань зайняла цілий місяць. В останній день перед змаганнями Роман Зажирко, ініціатор проведення цьогорічних змагань в Хусті, майже постійно перебував на зв’яку з підлеглими, плануючи розташування майданчику, освітлення, трансляції та багато іншого. Не забув Роман підготувати і культурну програму. Підтримав змагання вже традиційно народний депутат Валерій Лунченко.

Самі змагання поділили на два етапи: кваліфікаційний, в якому взяли участь 34 атлета, і фінальний, де змагалися 10 найкращих стронгменів. Перші десять місць вирішили заохотити не тільки медалями і кубками, а й грошовими призами.

У фінал вийшли представники Польші, України, Ірану та Ізраїлю. І перше місце, досить несподівано для багатьох вболівальників з України, отримав Давид Шамей, на півтора бала випередивши Олександра Кочергіна, минулорічного переможця Чемпіонату світу зі стронгмену. Захід пройшов успішно, а Сергій Конюшок зауважив, що, можливо, і втретє турнір пройде на теренах Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0