• Telegram 10 900+
  • Instagram 14 400+
  • Viber 16 200+

"Минай" отримав шосту перемогу поспіль

«Минай» в 11 турі вдома переміг свого колишнього опонента по Другій лізі – ФК «Черкащину». Закарпатська команда впевнено розпочала гру, забила гол, проте через 10 хвилин пропустила з кутового. Відновити перевагу вдалося лише в другому таймі – забили за допомогою автоголу, а потім за участі Михайла Кополовця.

У підсумку 3:1 і минайці піднімаються у турнірній таблиці все вище.

До речі, це вже шоста перемога поспіль команди із Закарпаття.

Наступний матч «Минай» проведе на виїзді – з «Гірник-Спортом» з Горішніх Плавнів в суботу, 5 жовтня.

Голи: Кіча, 11 (1:0), Медведь, 20 (1:1), Кошелюк – автогол, 55 (2:1), Кополовець, 76 (3:1)

«Минай»:  Попович, Маткобожик, Антоніо, Жичиков, Гавриленко (Нурієв), Стасюк, Карноза (Шпак), Кіча (Кополовець), Пиняшко, Микуляк (Вагін), Гегедош (Маїк)

«Черкащина»: Марченко, Чорний, Бурлін, Цибульник, Кошелюк, Медведь, Сторчоус (Орел), Тищенко (Малєй), Бойко, Аверянов (Пограничний), Зеленевич (Фаюк)

Попередження: Гавриленко – Цибульник

Арбітр: О. Деревінський (Київ).