Закарпатці взяли участь в одному з найвідоміших марафонів світу у Берліні

Спорт  4 жовтня 2019 року, 09:19 545 ФОТО

Закарпатці підкорювали Берлін. 28-29 вересня у Берліні відбувся щорічний марафон BMW Berlin Marathon, який проводиться у Німеччині із 1974 року. Це один із наймасовіших та найпопулярніших марафонів світу, тому потрапити на нього не так просто. Цьогоріч участь у ньому взяли учасники із 150 країн світу, серед яких чимало відомих на весь світ спортсменів.

Участь у найвідомішому марафоні Берліну взяли і закарпатці, а саме Едуард Ільтьо, Дан Богдан та Юрій Гайда. Всі закарпатці – спортсмени-любителі, а для Едуарда та Богдана – це перший марафон у житті.

Берлінський марафон

"Я просто зробив це! Common, перший major marathon. Чекаю результат лотереї з наступного. Відчуття, слова подяки і все інше згодом ", – ділиться першими враженнями Едуард.

Читайте також:  Мукачівки отримали перемогу на Mіжнародному турнірі з художньої гімнастики

Також емоціями від марафону поділився Дан Богдан:

"Берлінський марафон. На жаль, я не добіг до фініша. Дуже неприємне відчуття. Але якщо чесно, я знав що таке може бути. Надірвана зв’язка в правому коліні. Почало боліти з 8 км. Дотяг до 31 км. Біль стала настільки неприємною, а ще став щоб напитися води. І все. Приїхали. Коліно відмовилося далі робити. Лікарі не змогли допомогти. Тільки заморожували,але це не допомагало. Думав, дійду до фінішу, але ні. Біль жахливий, дощ валить і холодно ставало. Настрій зіпсований, коліно болить, але життя продовжується. Як не як – досвід".

Цікаво відзначити, що цьогоріч на марафоні було встановлено світовий рекорд з бігу на 42, 195 км.

Закарпатці взяли участь у Берлінському марафоні

Вітаємо та пишаємось нашими земляками!

Нагадаємо, у суботу в Ужгороді відбудуться змагання з легкої атлетики.

Джерело: mukachevo.today
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0