• Головна
  • Спорт
  • Мукачівський боксер у своїй ваговій категорії став найкращим в Україні (ФОТО)

Мукачівський боксер у своїй ваговій категорії став найкращим в Україні (ФОТО)

У Хмельницькому завершилась молодіжна першість України з боксу. У ваговій категорії до 91 кілограма спортсмен із Мукачева виборов золоту медаль. Він випередив Володимира Полюховича та Олега...

У Хмельницькому завершилась молодіжна першість України з боксу.

У ваговій категорії до 91 кілограма спортсмен із Мукачева виборов золоту медаль. Він випередив Володимира Полюховича та Олега Даньшина, які посіли 2 і 3 місця відповідно.

До слова, це вже п’ята перемога Роберта Мартона на цих змаганнях.

"Чемпіонат був достатньо важким. Дуже радий, що мені вдалося перемогти. Провів три поєдинки, всі три виграв", – так чемпіон прокоментував інтернет-виданню "Панорама Мукачева" свою перемогу.

Щодо планів на майбутнє, то Роберт Мартон зазначив: "Зараз тиждень відпочиваю і знову почну тренування. Через 2 тижні їду на збори після який буду виступати за збірну України. Ціль цього року – чемпіонат Європи".

Іван Гарагонич

Мукачівський боксер у своїй ваговій категорії став найкращим в Україні (ФОТО) – 01