• Мукачівці Андріана Рошко та Сергій Бабич завоювали медалі напівмарафону «Gorgany. Львів 2015» (ФОТО)

У неділю, 26 квітня у культурній столиці України Львові вже вп’яте відбувся кроскантрійний напівмарафон «Gorgany. Львів 2015». Змагання зібрали рекордну кількість бігунів – світова традиція...

У неділю, 26 квітня у культурній столиці України Львові вже вп’яте відбувся кроскантрійний напівмарафон «Gorgany. Львів 2015». Змагання зібрали рекордну кількість бігунів – світова традиція міських марафонських забігів прижилася у Львові й набуває популярності. Спортсмени стартували з центру міста – від Оперного театру – і бігли як вулицями, так і зеленими зонами парків Майорівки та Винниківського лісу. Фінішували на алеї перед Центром творчості дітей та юнацтва Галичини в парку Погулянка. Маршрут відзначався відчутним перепадом висоти. Серед учасників було представлено і Закарпаття.

Колишній випускник Мукачівської ЗОШ №10 та спортклубу «Товариш» Сергій Бабич, який, нагадаємо, минулого року виконав норматив майстра спорту зі спортивного орієнтування, показав кращий результат на дистанції 21 км у віковій групі 30-39 років – 1:27.32. Третє місце у цій категорії у відомого закарпатського лижника, майстра спорту міжнародного класу Івана Білосюка з Лазещини – 1:32.56.

Серед жінок кращий час дня у Оксани Угринчук з Івано-Франківська (1:30.51), срібну нагороду виборола 21-річна легкоатлетка з Мукачева Андріана Рошко (1:39.09), а третьою фінішу дісталася одеситка Вікторія Бондаренко (1:41.33).

Ужгородець Олег Шолтес, який виступав у віковій групі 18-29 років, подолав 21 км за 2:00.32.

Загалом, до фінішу на 21-кілометровій дистанції дісталися 208 чоловіків і 50 жінок.

Окрема першість розігрувалася й на скороченій чотирикілометровій дистанції. Серед 35 жінок у Людмили Сенчук з Берегова 10-й результат. Ужгородець Дмитро Трибунський в змаганнях серед 37 чоловіків фінішував шостим.

31 жовтня Федерація легкої атлетики України проводитиме міжнародний напівмарафон на вулицях Мукачева.