• Мукачівець Сергій Расчупкін став срібним призером напівмарафону у Словаччині (ФОТО)

Великодньої неділі у словацькому селищі Кісак пройшов 33-й напівмарафон «Пробіг долиною Горнаду» . Першим серед майже двох сотень учасників 21-кілометрову дистанцію за одну годину і 11 хвилин...

Великодньої неділі у словацькому селищі Кісак пройшов 33-й напівмарафон «Пробіг долиною Горнаду» . Першим серед майже двох сотень учасників 21-кілометрову дистанцію за одну годину і 11 хвилин подолав професійний марафонець зі Львова Віктор Стародубцев. Через 57 секунд після переможця фінішував 24-річний мукачівець Сергій Расчупкін, який став срібним призером. Третє місце – у словака Адріана Ваврика.

У змаганнях серед жінок чемпіонський титул на непростій дистанції (загальний набір висоти на трасі сягав 300 метрів) дістався Софії Яремчук із львівських Пустомитів (1:22.31), слідом за нею фінішували ужгородка Наталія Малая (1:29.08) та словачка Зузана Становчакова (1:32.18).

Анатолій Малий з Ужгорода з результатом 1:16.43 став першим в категорії ветеранів старше 40 років.