Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Спорт
 • Мукачево – одне із шести міст України, яке долучилося до Європейського тижня мобільності

Мукачево – одне із шести міст України, яке долучилося до Європейського тижня мобільності

Мукачево – одне із шести міст України, яке долучилося до Європейського тижня мобільності
ЄТМ в Мукачеві цьогоріч вже вчетверте проходить в нашому місті. Все почалося в 2011 році, коли в рамках проекту «Європейський тиждень мобільності в Карпатах» міський голова З.З. Ленд’єл вперше...

ЄТМ в Мукачеві цьогоріч вже вчетверте проходить в нашому місті. Все почалося в 2011 році, коли в рамках проекту «Європейський тиждень мобільності в Карпатах» міський голова З.З. Ленд’єл вперше підписав відповідну Хартію, яка передбачає взяття та виконання органом місцевого самоврядування певних зобов’язань по проведенню постійних та промоційних заходів, спрямованих на пропаганду та популяризацію екологічно безпечних альтернативних засобів пересування та ефективної міської мобільності.

У 2014 році до ЄТМ приєдналася 41 країна та 1828 міст зі всього світу, оскільки цей рух вже давно вийшов за межі Європи. В Україні цього року офіційно до ЄТМ долучилися 6 міст – Мукачево, Львів, Вінниця, Луцьк, Дєнєжнікове та Чернівці. Темою цьогорічного Європейського тижня мобільності є «Наші вулиці, наш вибір».

Тому запрошуємо всіх небайдужих мешканців та гостей міста спільно долучитися до ЄТМ 2014.

Зокрема, в суботу, 20 вересня 2014 року відбудеться загальноміський велопробіг. Початок збору та реєстрації учасників о 09.00 год. біля будівлі міської Ратуші на вул. Пушкіна. Старт велопробігу о 10.00 год. Цьогорічний велопробіг проходитиме під знаком найбільш патріотичного та безпечного, тому просимо всіх учасників принести з собою жовто-блакитні стрічки, прапорці та максимально дотримуватися правил дорожнього руху, безпеки та толерантності на дорозі!

Також у програмі цьогорічного ЄТМ Патріотичний флеш-моб «Єдина країна» (19 вересня, поч. о 15.00 біля МДУ) та багато іншого.

Просимо слідкувати за анонсами та долучатися до заходів ЄТМ 2014 в Мукачеві!

Оргкомітет

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно