• Viber 16 200+
  • Головна
  • Спорт
  • Мукачівські кікбоксери стали переможцями у 8 з 12 вагових категорій на чемпіонаті Закарпатської області

В суботу, 14 червня, в спортивному клубі «Іппон» м.Ужгорода пройшов чемпіонат Закарпатської області з кікбоксингу. В змаганнях взяли участь близько 50 спортсменів, які представляли 8 спортивних...

В суботу, 14 червня, в спортивному клубі «Іппон» м.Ужгорода пройшов чемпіонат Закарпатської області з кікбоксингу.

В змаганнях взяли участь близько 50 спортсменів, які представляли 8 спортивних клубів з міст Мукачева, Виноградова, Перечина та Ужгорода. Учасники змагалися в двох різновидах кікбоксингу: фул-контакт (у ваговій категорії до 75 кг серед дорослих) та кік-лайт (серед юнаків віком 10-15 років).

За підсумками проведених боїв переможцями стали: Танчинець Сергій (СК «Вайпер» м.Ужгород), Левченко Олександр, Нєгрєбов Максим, Сувирда Максим, Далекорій Кирило – всі спортивний клуб «Файт» м. Мукачево, Попелич Юрій, Салахеєв Микита, Плеша Ілля, Клименко Віталій – всі СК «Саммерс» м. Мукачево, Шапошніков СК – «Іппон» м.Ужгород, Юрош К. м.– Виноградово та Сергієнко – СК «Фанат» м.Ужгород. З 12 вагових категорій у восьми перемогу здобули мукачівці, вихованці тренерів Валерія Вишньова та Олександра Салахеєва.

Як повідомив президент Закарпатської обласної федерації кікбоксингу Анатолій Перцев, за результатами виступів буде сформована збірна області серед юнаків в розділі кік-лайт. В планах федерації участь в липні місяці в учбово-тренувальному турнірі, що проходитиме в Словаччині.

В серпні місяці команда Закарпаття прийме участь в представницькому міжнародному турнірі в м. Дебрецен (Угорщина). На вересень заплановано проведення чергового чемпіонату області з кікбоксингу серед дітей та дорослих.