• Черговий тріумф українського біатлону: Юлія Джима завоювала друге місце у гонці переслідування

Збірна команда України продовжує збирати призові місця на етапах Кубку світу з біатлону у нинішньому сезоні. У неділю, 8 грудня, у гонці переслідування Юлія Джима фінішувала другою, програвши лише...

Збірна команда України продовжує збирати призові місця на етапах Кубку світу з біатлону у нинішньому сезоні.

У неділю, 8 грудня, у гонці переслідування Юлія Джима фінішувала другою, програвши лише Сюнневе Сулемдаль з Норвегії.

23-річна киянка показала у спринті у Хохфільцені п'ятий результат, тому саме з цього місця вона і стартувала у "персьюті".

Джима пройшла всі вогневі перешкоди без промахів, ставши одинією з двох біатлоністок цього дня, які закрили всі мішені (другою була Кристина Палка, яка фінішувала третьою).

Щодо інших результатів українок, то Валя та Віта Семеренко фінішували на 7-му та 8-му місцях відповідно. Три промахи на останній стрільбі залишили Олену Підгрушну за межами топ-20.

Кубок світу з біатлону

Етап у Хохфільцені, Австрія

Жінки

Гонка переслідування, 10 км

1. Сюнневе Сулемдаль (Норвегія) - 30:16.2 (1+0+0+0)

2. Юлія Джима (Україна) - +11.5 (0+0+0+0)

3. Кристина Палка (Польща) - +15.1 (0+0+0+0)

4. Вероніка Віткова (Чехія) - +18.1 (0+0+1+0)

5. Іріна Старих (Росія) - +24.3 (1+0+0+0)

...7. Валя Семеренко (Україна) - +1:02.5 (0+2+0+0)...8. Віта Семеренко (Україна) - +1:06.4 (0+0+0+1)...21. Олена Підгрушна (Україна) - +1:56.5 (0+0+1+3)...41. Наталья Бурдига (Україна) - +3:26.9 (1+1+1+1)...47. Марія Панфілова (Україна) - +3:48.3 (0+0+2+1)

Нагадаємо, що вчора жіноча збірна провела феноменальну естафетну гонку в австрійському місті Хохфільцен, де проходять змагання. Українські біатлоністки здобули “золото” на Кубку Світу і під час нагородження вигукували “За Майдан!”