• Instagram 14 400+
  • Viber 16 200+
  • Головна
  • Спорт
  • Півзахисник ужгородської "Говерли" допоміг молодіжній збірній України перемогти Швейцарцію (ВІДЕО)

У понеділок, 18 листопада, молодіжна збірна України здобула перемогу у матчі проти збірної Швейцарії. Півзахисник «Говерли» Віталій Буяльський відіграв у матчі 75 хвилин. Відзначився Віталій і...

У понеділок, 18 листопада, молодіжна збірна України здобула перемогу у матчі проти збірної Швейцарії.

Півзахисник «Говерли» Віталій Буяльський відіграв у матчі 75 хвилин. Відзначився Віталій і жовтою карткою. Господарі поля кинулись у швидку контратаку, Віталій зміг наздогнати опонента і відібрати в нього м’яч, гравець Швейцарії у відчаї завалив Буяльського на газон. Через надмірі емоції рефері матчу показав обом гравцям жовті картки.

Українці провели обидва голи ще в першому таймі. Владислав Калитвинцев після пасу Руслана Бабенка розстріляв ворота Мвого – 0:1. Другий гол забив автор гольового пасу. Удар Руслана з 25 метрів був точним, правда з рикошетом від захисника, м’яч залетів за комірець кіперу швейцарців – 0:2.

Швейцарія U-21 - Україна U-21 - 1:2;

Голи: Бертоне 86 - Калитвинцев 8, Бабенко 16;

Швейцарія: Мвоґо, Брахімі (Бертоне 68), Фрай, Бен-Халіфа, Фройлер, Йєвтіч (Табакович 83), Буфф, Декарлі, Айєти, Мартіньоні, Відмер;

Україна: Денчук, Малишев, Мемешев (Караваєв 55), Буяльський (Малиновський 75), Насонов, Будківський, Бабенко, Калитвинцев (Болбат 86), Рижук, Ордець, Костевич;

Попередження: Відмер 49, Брахімі 62 - Буяльський 62, Малишев 70, Костевич 75;