Мукачівські спортсмени привезли нагороди

З 7 по 8 грудня в Ужгороді на базі СК "Юність" відбувся Кубок Закарпатської області з класичного жиму лежачи серед чоловіків. Участь у змаганнях взяли більше 50-ти спортсменів з Ужгорода, Мукачева, Хуста, Великого Березного та Сваляви.

Вихованці СОК ДЮСШ, які нещодавно повернулися з Чемпіонату України, що проходив у Чернівцях, гідно представили місто над Латорицею.

У віковій категорії до 66 кг вихованець СОК ДЮСШ Ленд’єл Богдан зайняв третє місце – 85 кг. Федулов Віталій (вікова категорія до 74 кг) посів 4 місце – 90 кг. У категорії до 93 кг Ковач Ілля виборов 4 місце (150 кг), а Полажинець Олександр – 5 місце (135 кг).

"Вітаємо наших спортменів, їх тренера Красилинця М.М. і бажаємо подальших перемог!", – зазначили в Управлінні освіти, молоді та спорту міськвиконкому.

Нагадаємо, мукачівські гімнастки привезли призові місця із Будапешта.