• Facebook 300 000+
  • Telegram 11 700+
  • Instagram 14 300+
  • Viber 18 800+
  • Вихованці мукачівського СК "Товариш" блискуче виступили на чемпіонаті України з велоорієнтування (ФОТО)

Осіння негода – не перешкода для екстриму, та все ж потроху добігає до кінця і змагальний сезон у велоорієнтувальників. Одним з останніх стартів року став чемпіонат України, який з 21 до 24...

Осіння негода – не перешкода для екстриму, та все ж потроху добігає до кінця і змагальний сезон у велоорієнтувальників. Одним з останніх стартів року став чемпіонат України, який з 21 до 24 вересня за складних погодних умов проходив у лісах поблизу міста Новомосковська Дніпропетровської області. Це були перші старти, що відбулися після світового чемпіонату в Естонії. Українці з півночі Європи повернулися без медалей, але в доброму гуморі: особисті результати всіх членів команди значно покращилися, практично кожен з них, не зважаючи на юний вік і дебют на такому представницькому форумі, мав реальні шанси на успіх, досягнути якого завадила лише нестача змагального досвіду.

У Новомосковську зібралися понад 80 спортсменів з України та Росії. Всі члени закарпатської збірної (нашу область представляли лише троє спортсменів – вихованців мукачівського СК «Товариш») повернулися додому з нагородами. 19-річний першокурсник Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Олександр Касьянов, який на чемпіонаті світу був десятим, впевнено переміг у пролозі та гандикапі на середній дистанції і виборов бронзу на довгій трасі; 16-річна одинадцятикласниця ЗОШ №6 Наталія Шозда двічі – у спринті та на середній дистанції – фінішувала з третім часом, а 18-річний першокурсник Ужгородського національного університету Василь Морозов, ціною неймовірних зусиль, подолав дистанцію гандикапу з кращим часом дня і, стартувавши з сьомої позиції, зумів вибороти бронзову медаль.