• Вихованці мукачівського клубу спортивного орієнтування "Товариш" вперше виступили на чемпіонаті Європи з МТВО (ФОТО)

Гарний подарунок до дня народження піднесли своєму тренеру Олександру Цепурдею вихованки мукачівського клубу спортивного орієнтування "Товариш". Вперше виступаючи у складі збірної команди України...

Гарний подарунок до дня народження піднесли своєму тренеру Олександру Цепурдею вихованки мукачівського клубу спортивного орієнтування "Товариш". Вперше виступаючи у складі збірної команди України на чемпіонаті Європи з МТВО (Mountain bike orienteering – спортивне орієнтування на гірських велосипедах) Наталія Шозда (ЗОШ №6), Олександра Золтан (ЗОШ №1) та Беата Зубака (ЗОШ №6) вибороли бронзові медалі в юніорській естафеті, що складалася з трьох етапів по десять кілометрів кожний. Чемпіонками стали юні росіянки, срібними призерками – команда Польщі.

В іншому виді програми чемпіонату – змішаній чотириетапній спринтерський естафеті (4х5 км) перемогла збірна Чехії, а п’ятнадцятирічні мукачівці Олександра Золтан і Владислав Французов (ЗОШ №11) фінішували четвертими.

У чемпіонаті, що проходив на території Розточанського національного парку в Польщі, прийняли участь збірні команди 20 найсильніших країн. Українська команда, яка, із-за нестачі коштів, виступала неповним складом, на 100 відсотків була вкомплектована мукачівцями. В індивідуальних номерах програми кращими серед наших спортсменів були Наталія Шозда (Ж-17 – серед дівчат не старших 17-ти років) – 10 місце на довгій дистанції; Владислав Французов (М-17) – 12 місце також на довгій; Василь Морозов (М-20) – 15 місце у спринті, Анна Телякевич (Ж-21) – 21 місце у спринті…

Найбільше нагород чемпіонату здобули збірні команди Фінляндії, Росії та Чеської Республіки.