• Viber 18 800+
  • У Мукачеві нагородили переможців дитячого шахового фестивалю

У Мукачеві нагородили переможців дитячого шахового фестивалю

Фестиваль був рекордним та зібрав 120 юних шахістів з усієї України.

У місті над Латрицею нагородили переможців XIII Всеукраїнського дитячого шахового фестивалю "Різдвяне Мукачево 2020". З результатом 8 очків із 9-ти переміг львів’янин, майстер спорту Андрій Придун.

7 очків і друге місце у мукачівця, кандидата в майстри спорту Вадима Петровського і третє у львів’янина Тимура Келеберди, який набрав також 7 очків із 9-ти.

Четверте місце у Кучера Костянтина з Волинської області і п’яте здобув Віталій Гришко з Чернігівщини.

Відзначили не лише п’ятірку переможців турніру, а й 24 юних шахістів, які показали найкращий результатат. Переможців нагородили медалями та кубками, а також цінними призами.

"Цьогорічний шаховий фестиваль був рекордним та зібрав 120 юних шахістів з усієї України", – підсумували у Мукачівській міськраді.