• Viber 15 000+
  • YouTube 1800+
  • Мукачівська ЦРЛ здобула першість на змаганнях з гірськолижного спорту

Мукачівська ЦРЛ здобула першість на змаганнях з гірськолижного спорту

На базі спортивного клубу «Синяк» відбулися змагання обласної спартакіади працівників медичних закладів з гірськолижного спорту. Через примхи погоди змагання двічі переносилися, проте у день їх...

На базі спортивного клубу «Синяк» відбулися змагання обласної спартакіади працівників медичних закладів з гірськолижного спорту. Через примхи погоди змагання двічі переносилися, проте у день їх проведення погода і гірськолижна траса були ідеальними. Допомагала галузевій профспілці у проведенні спартакіади обласна рада ФСТ «Спартак» (голова Антон Яцина).

На старт змагань з гірськолижного спорту вийшли 23 команди медичних закладів області – усього 115 учасників.

В особистих змаганнях серед жінок віком до 35 років перше місце зайняла Лілія Теличко (Мукачівська ЦРЛ). На другому місці – Катерина Добра–Маслей (Хустська ЦРЛ), на третьому – Тетяна Бляшин (Ужгородська ЦМКЛ). В категорії понад 35 років найкращий час показала Вікторія Білей (Воловецька ЦРЛ), а призерами змагань стали Вікторія Матій (обласний кардіодиспансер) та Світлана Чопик (Ужгородська ЦРЛ).

У чоловіків віком до 40 років переміг Тарас Фірко (Мукачівська ЦРЛ), а до трійки призерів увійшли також Іван Уран (Рахівська ЦРЛ) та Юрій Жигаль (обласна клінічна лікарня). У чоловічій категорії понад 40 років перемогу здобув Андрій Новиков (обласна дитяча лікарня). На другому місці – Богдан Берегів (Свалявська ЦРЛ), на третьому - Юрій Дем’ян (обласна дитяча лікарня).

У загальнокомандному заліку перше місце завоювала команда Мукачівської центральної районної лікарні (головний лікар Василь Васюта, голова профорганізації Омелян Решетар). Друге місце завоювала команда обласної дитячої лікарні (головний лікар Єлизавета Біров, голова профкому Ольга Паламарчук), третє – Воловецької ЦРЛ (головний лікар Василь Степанчук, голова профорганізації Ольга Копельчак).

Переможці та призери спартакіади у командному та індивідуальному заліку нагороджені кубками, медалями та дипломами організаторів, які їм вручив голова оргкомітету спартакіади Володимир Турок.