ФК “Енергетик” став чемпіоном Мукачева з футболу

Минулого тижня за два тури до закінчення чемпіонату Мукачева з футболу визначилась трійка призерів....

Минулого тижня за два тури до закінчення чемпіонату Мукачева з футболу визначилась трійка призерів. Відбулися два ключові матчі, які й визначили остаточну розстановку сил. До слова, головну роль в цих іграх визначали зірки обласного чемпіонату Закарпаття – Решко, Кундрик, Дудник, Кампов, Ряшко, Смагін, Трухан, Герц і Делеган. Спочатку у грі традиційних фаворитів останніх років «Мобіл» поступився «АВК» – 1:3 і фактично віддав суперникам срібні нагороди. Доля золота визначилась за надскладних погодних умов на стадіоні ЗТО у грі «Енергетик» – «Мобіл». «Електриків» влаштовувала навіть мирова. В першій половині свої нагоди відкрити рахунок не використали півзахисники «Енергетика» Вадим Мердєєв та Сергій Кундрик. Сергій, який так вже три сезони захищає кольори «Мукачева», цієї зими запрошений на перегляд в ПФК «Олександрія». На 27-й хвилині Кундрик середнім пасом вивів нападника Мирослава Решка віч-на-віч з воротарем і форвард поклав м’яч в лівий кут – 1:0. На 49-й хвилині Сергій Кундрик вже асистував Віктору Ряшку, сину відомого закарпатського футбольного тренера Віктора Ряшко, юнак з лінії штрафної поклав м’яч в правий нижній кут – 2:0. До честі «мобільних», їхній джокер Сергій Кампов, який з’явився в 2-му таймі на останній хвилині зумів відквитати один м’яч, однак на більше в них не вистачило ні часу ні сил. 2:1 – дебютант першості достроково поклав в кубок Мукачева золоті нагороди. Бронзові нагороди отримали футболісти «Мобіла», які за рахунок позитивних очних зустрічей та кращого проходження турнірної дистанції випередили непередбачуваний «Парадокс». Призерів привітали і поздоровили Мукачівський міський голова Золтан Лендє’л та його заступник Михайло Лабош, які уважно стежили за ходом гри і були приємно вражені її рівнем. Переможці отримали з рук Золтана Ленд’єла кубок з якого розпили святкове шампанське. Василь Гнетило