Каратисти Мукачева відзначилися у Донецьку

На чемпіонаті України за версією JKS Спортсмени з міста над Латорицею завоювали шість медалей різного ґатунку в різних вікових групах і розділах змагань. Турнір організувало Міністерством...

На чемпіонаті України за версією JKS

Спортсмени з міста над Латорицею завоювали шість медалей різного ґатунку в різних вікових групах і розділах змагань.

Турнір організувало Міністерством молоді та спорту України та Українська асоціація карате. Змагалися понад 300 спортсменів із 14 регіонів нашої держави. Після напружених двобоїв були визначені найсильніші каратисти України. Серед них чемпіонами стали: в командному розділі змагань Андрій Дзямко в категорії 12-13 років. У особистій першості він провів також понад 8 боїв, із яких п’ять достроково виграв і в загальному заліку посів 3 місце та завоював бронзову нагороду; та Сергій Забишній у категорії 8-9 років. Бронзовими призерами чемпіонату стали Сергій Егоров і Владик Бауман у категорії 10-11 років. Срібною призеркою з розділу куміте серед дівчат в категорії 12-13 років стала Юлія Єгорова.